Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц

 

ContiTech tehniskie jaunumi
 

ContiTech ne tikai nepārtraukti uzlabo preču kvalitāti un paplašina to piedāvājumu, bet arī regulāri papildina ar tām saistīto servisa pakalpojumu klāstu. Uzņēmuma speciālisti dara visu iespējamo, lai strādāt ar ContiTech būtu ne tikai izdevīgi, bet arī ērti.

2017./2018. gada katalogs


Piedziņas siksnu komponenti, zobsiksnas un rievsiksnas, vērpes svārstību slāpētāji, ģeneratoru brīvrumbas un daudz kas cits. 680 lappusēs ir apkopotas un sagrupētas tūkstošiem detaļu. Sortiments aptver 90% Eiropas automobiļu. ContiTech ir pārstrādājis katalogu, atvieglojot nepieciešamo detaļu atrašanu. Turklāt catalogs kļuvis par 30% plānāks. Katalogs pieejams sešās valodās drukātā veidā, kā arī elektroniskā veidā PDF formātā vietnē www.contitech.de/aam.

Piecu gadu garantija

Pateicoties jaunajai 5 gadu garantijai, ContiTech piedāvā autoservisiem augstāku uzticamību un papildu argumentus, pārdodot produkciju. Autoservisiem, kas vēlas izmantot 5 gadu garantijas priekšrocības, ir jāreģistrējas vietnē www.contitech.de/aam. Garantija darbojas visām Automotive Aftermarket vieglo automobiļu piedziņas siksnām un to sistēmu komponentiem.

Garantija darbojas autoservisos 47 valstīs; valstu saraksts ir norādīts reģistrācijas veidlapā. Piecu gadu garantijas periods sākas detaļas ar uzstādīšanas dienu. Garantijas noformēšanu veic izplatītājs, pie kura iegādāta detaļa. Informācijai par pirkumu un uzstādīšanas datumam ir jābūt dokumentāli apliecinātam. Uzstādīšanu drīkst veikt tikai kvalificēts speciālists.

Garantija nav spēkā, ja detaļa sabojājas normāla nolietojuma, ārējo faktoru ietekmes (svešķermeņu, šķidrumu) vai neatbilstošas uzstādīšanas/ekspluatācijas apstākļu rezultātā, piemēram, veicot tūningu vai izmantojot autosportā.
Korekta uzstādīšana

Gāzu sadales mehānisma siksnas vai jebkuru citu detaļu nepareiza uzstādīšana var radīt papildu problēmas un izdevumus. ContiTech speciālisti vēlas palīdzēt izvairīties no kļūdām, piedāvājot detaļu uzstādīšanas instrukcijas.

Pirmais uzziņas avots ir iepakojums. Atverot jebkuru iepakojumu, pirmais, ko ieraudzīsiet, ir hipersaite. Saite www.contitech.de/pic ved tieši uz PIC − ContiTech produktu informācijas centru. Tajā ir pieejama aktuālākā un svarīgākā informācija par visiem produktiem: tehniskie parametri, uzstādīšanas instrukcijas un padomi, saderīgo transportlīdzekļu modeļi utt. Arī iepakojumā iekšpusē ir detalizēti aprakstīts, kā piekļūt informācijas platformai.

Neesat pārliecināti, kā pareizi uzstādīt detaļu? ContiTech vienmēr pateiks priekšā. Uz iepakojuma atradīsiet QR kodu, lai piekļūtu ContiTech produktu informācijas centram, kurā atradīsiet uzstādīšanas instrukcijas un padomus.

Nosaukums ДWatch & WorkФ (Skaties un strādā) izsaka visu. Videoklipi ir vācu valodā, bet tie ir tik skaidri, ka būs saprotami arī bez vācu valodas zināšanām.

 
Zobsiksnas izturība un kalpošanas laiks

ContiTech informatīvajos materiālos ir sniegti daudzi interesanti fakti un piemēri. Vēl ne tik senā pagātnē daudziem automobiļiem zobsiksna bija jāmaina pēc aptuveni 60 000 km. Vēlāk šis intervāls divkāršojās, bet tagad inženieri apgalvo, ka vairs nav tik tālu brīdis, kad zobsiksna kalpos 300 000 km − praktiski visu mūsdienu automobiļa kalpošanas mūžu.

Liela nozīme siksnu kalpošanas laika paildzināšanā ir politetrafluoretilēna (PTFE) jeb teflona pārklājumam. Tas ir diezgan svarīgs aspekts, jo dzinēju vidējā darba temperatūra ir ievērojami pieaugusi, nereti pārsniedzot 120∞C. Arī mūsdienīgāku dzīslu izmantošana nodrošina ilgāku siksnu darbības laiku. Rezultātā šobrīd izmantotās siksnas ir apmēram 2,5 reizes izturīgākas un ilgāk kalpojošas nekā pagājušā gadsimta astoņdesmitajos gados izmantotās.

PIC ir pieejama informācija 16 valodās, un tai iespējams piekļūt gan no datora, gan no mobilajām ierīcēm. Īpaši ērta ir viedtālruņa lietotne. Tās izmantošana ir ļoti vienkārša: nepieciešams vien ievadīt preces kodu, un informācija uzreiz tiek attēlota. Turklāt − bez maksas un bez iepriekšējas reģistrācijas. Izmantojot mobilās ierīcēs, PIC iespējams piekļūt, nolasot QR kodu uz iepakojuma un uzreiz nokļūstot pie attiecīgā produkta apraksta.

Video instrukcijas

ContiTech speciālisti regulāri sagatavo informatīvus videomateriālus, kuros ne tikai stāsta par zobsiksnu nomaiņas niansēm dažādos dzinējos, bet arī atbild uz biežāk uzdotajiem jautājumiem. Vai siksna pirms uzstādīšanas ir jāieeļļo? Vai zobsiksna ir jāpastiepj pret galda malu, lai tā uzstādīšanas laikā būtu lokanāka?

Šo videoklipu sērijas nosaukums ir ДWatch & WorkФ (Skaties un strādā). Materiāli ir pieejami videofailu vietnē (www.contitech.de/aam-yt-de) un sociālo tīklu lapā (www.contitech.de/aam-fb). Produktu informācijas centra (PIC) videoklipiem ir pievienotas saites uz attiecīgajiem produktiem, lai būtu iespējams ātri atrast visu nepieciešamo informāciju. Vēl viens komponents ir animētās ДWerkstatt-CheckФ prezentācijas. Tās dažu minūšu laikā sniegs skaidrojumus par dažiem maldīgiem autoservisu darbinieku uzskatiem. Videoklipi ir pieejami arī Facebook lapā.

Atbildes uz iepriekš minētajiem jautājumiem. Ieeļļot siksnas nedrīkst - eļļojot tās piebriest un ātrāk plīst. Mēģinot izstiept siksnu pret galda malu, lai padarītu to lokanāku, pastāv risks to pārraut, jo tiek bojātas stikla šķiedras dzīslas.

ContiTech speciālisti ir pārliecināti, ka piedāvātie informācijas materiāli būs interesanti un noderīgi gan automobiļu īpašniekiem, gan autoremonta nozarē strādājošajiem. Nepieciešamā informācija īstajā brīdī vienmēr vienkāršo darbu, samazina izmaksas un padara procesu efektīvāku.

Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц Ц

sagatavots: brauc.com; car-use.lv Ѓ