Inter Cars brauc pie klienta
Jaunais projekts – demo busiņš

 
 
 
 

Iespēja pasūtīt kaut ko Internetā un saņemt ar piegādi – tas ir milzīgs pluss: tas ietaupa laiku. Tomēr automašīnu remonta jomā – pērkot instrumentus, aprīkojumu utt.  – bieži vien nepietiek ar iegādājamās preces attēla redzēšanu ekrānā. Vēlamies, tā sakot, sajust savās rokās, uzdot jautājumus un saņemt profesionālu konsultāciju – kā parastā veikalā. Kā apvienot vienu ar otru? Te palīdzēs Inter Cars demo busiņš.

   
  auto rezerves daļas, автозапчасти, авто запчасти, IC24.lv, Inter Cars, intercars.lv, car-use.lv
   
 

Mikroautobuss ir aprīkots ar produkcijas paraugiem, informatīviem materiāliem un katalogiem, lai piedāvātu pilnu iekārtu un aprīkojuma klāstu transportlīdzekļu apkopei un remontam.

Profesionālos instrumentus un servisa ratus pārstāv zīmoli Toptul, Hazet, Metabo, Sonic, Bosch, Profitool un Sealey. Šajā segmentā laikam gan ir īpaši svarīgi novērtēt produkciju pašam ar savām acīm un saņemt konsultāciju. Katra ražotāja sortiments ir milzīgs, turklāt katrs akcentē kaut ko savu: piemēram, kādam plašāk ir pārstāvēta komerctransporta apkopes instrumentu līnija, kādam jau standarta komplektos ir tas, ko citi piedāvā piemaksājot, utt. Iespējams arī kombinēt, izvēloties dažādu zīmolu produkciju, tādējādi sakomplektējot individuālajām prasībām pilnībā atbilstošu instrumentu komplektu par saprātīgu cenu.

Sāngāzuma-savirzes regulēšanas stendi, bremžu stendi, lukturu regulēšana – tas viss ir Beissbarth. Runājot par šo ražotāju, droši vien ir vērts pieminēt vienu no pēdējā laika jaunumiem: Beissbarth Easy Tread 3D stendu protektora stāvokļa novērtēšanai. Priekšrocība – mērīšanas ātrums. Tradicionālā veidā šī procedūra prasa vismaz dažas minūtes: katra riepa jāmēra trīs vietās. Beissbarth Easy Tread skenera stends sekunžu desmitdaļu laikā nosaka visu riepu nodiluma pakāpi, kamēr automašīna pārbrauc tam pāri.

Skenerī tiek izmantotas augstas izšķirtspējas 3D kameras, būtībā tas ir kaut kas līdzīgs Face ID (sejas atpazīšana) iPhone. Tas šobrīd savā ziņā ir vienīgais risinājums tamlīdzīgiem stendiem. Mērījumu precizitāte ir 0,25 mm, mērījumu rezultātus var parādīt jebkur – kaut tālrunī. Atšķirībā no lāzera stendiem, Beissbarth Easy Tread nav kustīgu detaļu. Konstrukcija ir hermētiska, stends nebaidās no putekļiem, mitruma un var darboties pat ārā – temperatūrā līdz −40°C. Beissbarth Easy Tread skenera stends izveidots saskaņā ar tā dēvēto viedā autoservisa mūsdienu koncepciju − Connecred Workshop.

   
  auto rezerves daļas, автозапчасти, авто запчасти, IC24.lv, Inter Cars, intercars.lv, car-use.lv
   
 

Kompānija Evert piedāvā pacēlājus, riepu montāžas aprīkojumu, kompresorus un hidrauliskās eļļas. Atsevišķi jāatzīmē Itālijas uzņēmuma Space mobilie statņu pacēlāji, kas paredzēti komerctransportam un speciālajai tehnikai. Priekšrocība ir saprotama jau pēc nosaukuma: izmantojot pieripināmas kolonnas, var pacelt transportlīdzekli jebkurā brīvā vietā, un, kad pacēlāji netiek izmantoti, tie aizņem pavisam nedaudz vietas.

Traktora pacelšanai pietiek ar divu kolonnu komplektu, divasu kravas automašīnas vai autobusa pacelšanai vajadzēs četru kolonnu komplektu. Jautājums par garāka un transportlīdzekļa ar vairākām asīm pacelšanu ir viegli atrisināms, palielinot kolonnu skaitu. Vienas kolonnas celtspēja ir 3…15 tonnas, pašsvars – 350…700 kg.

Pacēlāji tiek komplektēti ar dažādiem atbalsta kronšteiniem: regulējama riteņu satvere (paceļot kravas automašīnas, autobusus), atbalsta ķepas (tramvaji, dzelzceļa vai lauksaimniecības tehnika) un citiem. Tiek piedāvāti arī pārejas savienojumu komplekti. Starp citu, analogus pacēlājus ražo Vācijas uzņēmums Finkbeiner.

   
  auto rezerves daļas, автозапчасти, авто запчасти, IC24.lv, Inter Cars, intercars.lv, car-use.lv
   
 

Diagnostikas iespējas tiek demonstrētas, izmantojot Bosch un Теха iekārtas. Runājot par diagnostiku, tad pēdējā laikā aizvien populārāki kļūst skeneri ar PassThru funkciju, kas ļauj pieslēgties autoražotāju serveriem. Uzņēmuma Texa sortimentā plaši ir pārstāvētas arī ierīces transportlīdzekļu klimata sistēmu apkopei.

Autoķīmiju pārstāv zīmoli CRC, Motip, Loctite, Teroson, Comma, 4Max, profesionālās mazgāšanas iekārtas – Kärcher, sistēmu skalošanas iekārtas – Spin. Scangrip (profesionāls apgaismojums autoservisiem) sortimentā ir daudz specializētas produkcijas: spuldzes ar augstu CRI vērtību un vairākām krāsu temperatūrām, kas ir visai aktuāli, veicot krāsošanas darbus, ultravioletās cietēšanas lampas, sprādziendroši LED gaismekļi, kas atbilst ATEX / IECEx prasībām, un vēl daudz kas cits.

Tādējādi demo busiņš sniedz iespēju iepazīties ar maksimāli plašu risinājumu klāstu autoservisam, organizēt demonstrējumus vai apmācīt darbiniekus darba vietā un daudz ko citu. Lai iegūtu vairāk informācijas vai pieteikt demo busiņu pie sevis servisā, lūdzu, vērsieties savā Inter Cars filiālē.

 
 
 
 
 
sagatavots / подготовлено brauc.com; car-use.lv ®